Zalogowany jako: Gość     Strona WFOŚ
Panel logowania
Użytkownik:
Hasło:


Zapomniałem hasła
...

Pracownicy WFOŚiGW w Szczecinie doradzają i szkolą

   

Doradcy Energetyczni Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie uczestniczą w projekcie pn. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorców w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”

Beneficjentem projektu jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we współpracy z 15 Wojewódzkimi Funduszami Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego, jako Partnerami.

Doradcy energetyczni WFOŚiGW z Biur w Szczecinie i Koszalinie w ramach Programu przeszli kilkutygodniowe szkolenie, zakończone egzaminem dającym tytuł certyfikowanego Doradcy Energetycznego. Dzięki zdobytym uprawnieniom, mogą teraz przekazywać wiedzę pracownikom samorządów, przedsiębiorcom, jak i osobom fizycznym w zakresie efektywności energetycznej OZE oraz niskiej emisji. Pierwsze szkolenie przeprowadzili w Starostwie Powiatowym w Świdwinie. Uczestniczyli w nim pracownicy gmin: Brzeżno, Połczyn - Zdrój, Rąbino, Sławoborze oraz Świdwin. Doradcy: Mirosława Aziukiewicz i Wojciech Butrym mówili o transporcie niskoemisyjnym, instrumentach finansowych oraz pomocy publicznej, mającej na celu ograniczenie emisji CO2.

 

...