Zalogowany jako: Gość     Strona WFOŚ
Panel logowania
Użytkownik:
Hasło:


Zapomniałem hasła
...

Zapraszamy do EKO Strefy WFOŚiGW w Szczecinie podczas XXVIII Targów Rolnych Agro Pomerania w Barzkowicach

   

WFOŚiGW w Szczecinie jest Partnerem Ekologicznym Targów, które w tym roku odbędą się między 11 a 13 września w Barzkowicach. Fundusz zaprasza do Ekostrefy, w której będzie można dowiedzieć się więcej o działalności WFOŚiGW w Szczecinie, wykazać się wiedzą na temat ochrony środowiska, wziąć udział w konkursach i otrzymać ekologiczne upominki

W Ekostrefie – oprócz Funduszu – będzie można spotkać między innymi przedstawicieli Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, a także Transgranicznego Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Zalesiu.

Trzydniowa impreza oferuje ciekawy program, a każdy dzień ma inną oprawę i atrakcje. Nie zabraknie prezentacji producentów i dystrybutorów maszyn rolniczych, nawozów, pasz czy firm hodowlanych. W programie – tradycyjnie już – są wystawy i pokazy zwierząt, w tym między innymi XIII Wystawa Bydła Mlecznego, III Regionalna Wystawa Bydła Mięsnego oraz XII Zachodniopomorska Wystawa Koni Hodowlanych. Wstęp na XXVIII Barzkowickie Targi Rolne Agro Pomerania jest bezpłatny.

Targi Rolne Agro Pomerania w Barzkowicach zostały dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Szczegółowy program Targów Rolnych Agro Pomerania można znaleźć poniżej:

Program Targów Rolnych Agro Pomerania 2015
...