Zalogowany jako: Gość     Strona WFOŚ
Panel logowania
Użytkownik:
Hasło:


Zapomniałem hasła
...

Ekologia i dobre kino - mogą iść w parze! Zapraszamy do udziału w akcji "Bilecik za elektrośmieci".

   

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zachęca szczecinian do udziału w drugiej odsłonie akcji „Bilecik za elektrośmieci”. W zamian za zużyty sprzęt elektroniczny będzie można otrzymać bilet do plenerowego kina na Arkonce

Celem akcji jest zwrócenie uwagi szczecinian na problem segregacji i recyklingu odpadów problemowych - elektrośmieci. Uczestnicy, w ramach projekcji filmowych, zapoznają się z zasadami zamkniętego obiegu surowców. Kampania ma na celu kreowanie postawy odpowiedzialnego i wrażliwego ekologicznie konsumenta.
 
Akcja jest prowadzona w konwencji kina pod chmurką na terenie Kompleksu Rekreacyjnego Arkonka. Już w najbliższy piątek - 28 sierpnia zostanie zorganizowany pokaz filmu: "Miasto aniołów".

Zaproszenia na seans trafią do osób, które zgłoszą się do udziału w akcji przez internet, a w dniu projekcji – przyniosą do mobilnego Ekoportu na Arkonce zużyty sprzęt elektroniczny: stare telefony komórkowe, odbiorniki radiowe i inne urządzenia. Można też przynieść nakrętki z butelek po napojach. Pokazy w ramach akcji „Bilecik za elektrośmieci” rozpocznie się o 21:30. Wydarzenie wspiera Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.
...